Standard Imaging

یکی از مهمترین تفاوت های بخش های X-ray تشخیصی و درمانی، در دقت و وسواس بسیار زیاد برای تست عملکرد تجهیزات می باشد .
در بخش های رادیوتراپی به دلیل اهمیت میزان دوز رسانده شده به بیمار و نیز چک کردن تمامی قسمت های یک سیستم شتاب دهنده خطی و یا سایر تجهیزات درمانی با انرژی بالا ، وسایلی به کمک می آیند که علاوه بر داشتن دقت بالا در اندازه گیری، سرعت و سهولت کار و نیز انطباق با استانداردهای مشخص شده برای این کار طراحی شده اند .
کمپانی Standard Imaging آمریکا یکی از شرکت هایی است که تجهیزات تخصصی اندازه گیری سیستم های رادیوتراپی را تولید و عرضه می نماید . محصولات این کمپانی شامل انواع مختلف فانتوم ها ( یک بعدی و سه بعدی ) ، انواع چمبرها (چمبرهای این شرکت تحت عنوان چمبرهای Extradin دارای 5 سال ضمانت می باشند) ، انواع الکترومترهای تخصصی جهت کاربردهای رادیوتراپی و براکی تراپی و نیز رنج وسیعی از نرم افزارهای قدرتمند رادیوتراپی می باشند . سیستم های فانتوم 3Dو نیز Daily QA این کمپانی به صورت Wireless بوده و وجود کابل های بسیار در داخل اتاق درمان و در حین انجام فعالیت های دوزیمتری را به طور کامل برطرف می نماید .
یکی از نرم افزار های پر قدرت این شرکت ، نرم افزار Imsure می باشد که جهت چک کردن مجدد میزان MU در درمان های عادی و IMRT به کار می رود با استفاده از این سیستم امکان کنترل دقیق و صحیح بر روی MU محاسبه شده بیمار فراهم شده و در افزایش سطح کیفی درمان ها موثر می باشد کلیه سیستم های این کمپانی دارای مجوز و تاییدیه FDA آمریکا و CE اتحادیه اروپا می باشد .